Bratislavská golfová túra detí a rodičov

Bratislavská golfová túra detí a rodičov.

Golfový klub ssg realizoval sériu turnajov (túru) pre žiakov a rodičov. Podľa plánu:

5.6.2014
golfový klub Bernolákovo               Na turnaj bola použitá dotácia z rozpočtu Hlavného mesta SR Bratislava

Celkové vyhodnotenie turnajov sa uskutočnilo na slávnostnom odovzdávaní cien najlepším golfistom školy 10.6.2014 na lodi Adyho Hajdu.
Za skvelé druhé miesto družstiev na Majstrovstvách stredných škôl boli ocenené stálice Klimentová Lea, Klimentová Ema, Patzeltová Michaela a celková víťazka v kategórii žien Prachářová Oľga.
V túre v kategórii dievčat (hralo sa na celkový počet stablfordov sa umiestnili Valentovičová Patrícia (106stb), Fajkusová Vanessa (140stb), Nemčovičová Lucia (154stb).
V kategórii chlapcov Šiška Karol (117stb), Berník Jakub (138stb), Halagovec Flávius (157stb).
Celkový víťaz túry Halagovec Flávius dostal od riaditeľa školy putovný pohár.
Prínosom bola kategória rodičov, kde súťažili v rámci turnajov rodičia a učitelia žiakov. Určite sa mohli lepšie spoznať, ako na rodičovských združeniach. Idea „rodičia a učitelia spolu s deťmi“ je pre výchovu a vývoj dieťaťa veľmi vhodná. Preto  ju budeme rozvíjať aj v jesennom období v ďalšej etape turnajov. Zlatou bodkou slávnostného večera bola módnaprehliadka najnovších trendov golfovéhooblečenia, ktorú pripravili žiaci Súkromného slovanského gymnázia.

Cieľ podujatia bol jednoznačne splnený. Atmosféra kedy sa pri športovom zápolení stretávajú rodičia a žiaci je nenahraditeľná. V tejto myšlienke aj začatých aktivitách budeme pokračovať.