Detský letný tábor 2018

Článok vložil/a Rojko - 31. januára 2018 - Golf, Nezaradené, Novinky - 0 x komentované

Prajete si, aby sa vaše dieťa počas prázdnin nenudilo, ale sa niečo nové naučilo a hlavne sa zabávalo?
Dovoľte nám pozvať Vaše dieťa do denného tábora, kde sa bude môcť stať rytierom alebo kňažnou. Golfovú hru mu predstavíme prostredníctvom sveta fantázie. Deti zažijú skvelú atmosféru, budú môcť preukázať športovú udatnosť a bojovnosť. Zároveň si však nenásilnou hravou formou osvoja golfovú etiku, ktorá sa tak podobá rytierskej cnosti.

Golf je fascinujúci tým, že v ňom je stále čo zlepšovať a učenie sa nikdy nekončí, tak ako sa nikdy nekončí dobrodružstvo objavovania a zážitkov.

Nová ponuka:

V prípade záujmu môžete dieťa prihlásiť na skúšku na Zelenú kartu, ktorá sa bude konať na ihrisku GC Pegas Čierna Voda. Kurz na ňu bude prebiehať počas tábora.

Cena: 139 Eur

 

 

Príďte medzi nás, zažite magický svet golfového kráľovstva.

Čakajú Vás táborové aktivity: výučba a hra golfu, kúpanie, loptové hry na krásnom udržiavanom trávniku v blízkosti golfových tréningových plôch, hľadanie pokladu, starostlivosť o trávu aj zeleninu, varenie a grilovanie, nezaškodia aj diskusie a zábava s kamarátmi podľa vlastnej chuti.

On-line prihláška

Aktuálne o priebehu našich kurzov na: https://www.facebook.com/golfssg

Základné informácie a všeobecne platné podmienky pre denný golfový tábor

Denný tábor zahrňuje:

  1. Program pre deti od pondelka do piatka od 8:00 hod. do 16:00 hod,
  2. Výučba golfu (etika a pravidlá golfu, golf ako šport, výbava golfistu, základný postoj, patovanie, čipovanie, golfové jamky, držanie palice, golfové ihriská a akadémie, hra na simulátore, v prípade daždivého počasia)
  3. Trénera, ktorým je profesionálny inštruktor golfu a má dlhoročné skúsenosti najmä s učením mladšieho dorastu a detí,
  4. Zapožičanie golfovej výstroje, vstup do golfového areálu SSG, vedenie osobnej dokumentácie tréningového procesu hráča (plán, výkonnosť),
  5. Obed a pitný režim počas celého dňa, možnosť osviežiť sa v malom bazéne alebo pod „hadicovou fontánou“,
  6. Grilovačka a piknik – možnosť vlastnoručne si opiecť „dary“ klobáskové a iné,
  7. Starostlivosť o ihrisko a trávnik – špeciálna golfová kosačka a profesionálna úprava trávnikov a bunkrov.
Termíny 2018:
2.7. -6. 7. 2018 Rytieri a kňažné s Olinkou
Tábor ukončený
9.7.- 13.7. 2018 Rytieri a kňažné s Marošom
Tábor ukončený
30.7.-3.8.2018 Rytieri a kňažné s Marošom
Tábor ukončený
6.8.-10.8.2018 Rytieri a kňažné s Olinkou
Tábor ukončený
13.8.-17.8.2018 Rytieri a kňažné s Marošom
Tábor ukončený
20.8.-24.8.2018 Rytieri a kňažné s Olinkou
Tábor práve prebieha

Cena tábora:
99.- Eur/týždeň

On-line prihláška

Prihláste svoje dieťa do tábora už teraz
jednoducho,
prostredníctvom on-line prihlášky.

On-line prihláška

 

PROGRAM:

Prvý deň hneď po príchode do klubu SSG sa zoznámite so zbrojmajstrom. Predvedie Vám niekoľko druhov výzbroje a výstroje. Vyberie Vám tú najpohodlnejšiu  a najvhodnejšiu. Budete sa musieť naučiť, kedy a s čím zaobchádzať.  Odtiaľ rovno k učiteľovi, ktorý Vás naučí so všetkým týmto zaobchádzať. A to tak, aby ste boli čo najzručnejší. Bude taktiež dbať o Vašu bezpečnosť. Nie je to všetko také ľahké.

Každá hra aj turnaj má svoje pravidlá a tie sa musíte naučiť. Ešte že bude mať nato dosť času.

Druhý deň  už viete čo Vás čaká. Odpaliská, bunkre, siete, vodné priekopy. S tým všetkým si budete musieť poradiť. Len vďaka náročnému tréningu a rôznym fintičkám to dokážete. To Vás naučí majster výcviku.

Pripraviť si obed v prírode je tiež veľký kumšt. A preto príde niekto, kto Vás to naučí. Nielen v prírode. Veď rytieri a kňažné jedávajú pri náročne prestretých stoloch a jedávajú veľké dobroty. Má to jeden háčik. Budete si to musieť pripraviť sami.

Tretí deň. Každý rytier a kňažná si cenia prírodu a preto aj vy sa naučíte, ako  s ňou zaobchádzať. A to sa naučíte používať  rôzne jednoduché stroje a pomôcky. Veď poznať a chrániť prírodu je tiež jedna z cností rytierskeho života a života kňažných.

Štvrtý deň. Čaká Vás hľadanie pokladu. Nájdete ho na základe splnených úloh a získaných indícií. Je to prekvapenie. Ale predtým príde na rad turnaj. Víťaz získa ocenenie.  Predvedieme Vám aj najúžasnejšie obleky a oblečenia. Samozrejme golfové. Určite sa zabavíte. A na zmrzlinu a studený, alebo horúci nápoj sa budeme tešiť všetci spoločne.

Piaty deň. Po golfovom zápolení Vás poobede bude čakať majster hudby, s ktorým sa naučíte hrať na rôzne hudobné nástroje a naučíte sa rôzne pesničky. Kto bude chcieť,  urobí skúšku „na zelenú kartu“ za účasti poroty na golfovom ihrisku na Čiernej Vode. Každý, kto skúšku na zelenú kartu zloží, bude sa môcť zúčastniť veľkého turnaja na konci mesiaca júl, alebo august spolu s kamarátmi, ktorí absolvujú prípravu pre kňažné a rytierov v golfovom klube SSG. Veľký turnaj bude v Golfovom klube na Čiernej Vode.

 

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy je finančný podporovateľ tohto projektu.

 

 

 

0 x komentované