Detský letný tábor 2020

Článok vložil/a Rojko - 10. februára 2020 - Golf, Nezaradené, Novinky - 0 x komentované

Prajete si, aby sa vaše dieťa počas prázdnin nenudilo, ale sa niečo nové naučilo a hlavne sa zabávalo?

Dovoľte nám pozvať Vaše dieťa do denného tábora, kde sa naučí základy golfu a popritom rozvinie svoju všeobecnú športovú zdatnosť.  Golfovú hru mu predstavíme hravou formou. Deti zažijú skvelú atmosféru, budú môcť preukázať športovú zručnosť a súťaživosť. Zároveň si však aj nenásilnou hravou formou osvoja golfovú etiku, ktorá sa zakladá na čestnosti, slušnom správaní a dodržiavaní pravidiel.

Golf je fascinujúci tým, že v ňom je stále čo zlepšovať a učenie sa nikdy nekončí, tak ako sa nikdy nekončí dobrodružstvo objavovania a zážitkov.

Nová ponuka:

V prípade záujmu môžete dieťa prihlásiť na skúšku na Zelenú kartu, ktorá sa bude konať na ihrisku GC Pegas Čierna Voda. Kurz na ňu bude prebiehať počas tábora.

Cena: 139 Eur

 

Príďte medzi nás, zažite magický svet golfového kráľovstva.

Čakajú Vás táborové aktivity: výučba a hra golfu, kúpanie, všeobecná športová príprava, loptové hry na krásnom udržiavanom trávniku v blízkosti golfových tréningových plôch, hľadanie pokladu, starostlivosť o ihrisko, varenie a grilovanie, nezaškodia aj diskusie a zábava s kamarátmi podľa vlastnej chuti.

Prihláška

Prihláste svoje dieťa do tábora už teraz
jednoducho,
prostredníctvom mailu na adresu:
taboryssg@gmail.com
Poprosíme Vás uviesť nasledovné údaje: termín, meno a vek dieťaťa, meno a kontakt na rodiča

 

Základné informácie a všeobecne platné podmienky pre denný golfový tábor

Denný tábor zahrňuje:

  1. Program pre deti od pondelka do piatka od 8:00 hod. do 16:00 hod,
  2. Výučba golfu (etika a pravidlá golfu, golf ako šport, výbava golfistu, základný postoj, patovanie, čipovanie, golfové jamky, držanie palice, golfové ihriská a akadémie, hra na simulátore, v prípade daždivého počasia)
  3. Trénera, ktorým je profesionálny inštruktor golfu a má dlhoročné skúsenosti najmä s učením mladšieho dorastu a detí,
  4. Zapožičanie golfovej výstroje, vstup do golfového areálu SSG, vedenie osobnej dokumentácie tréningového procesu hráča (plán, výkonnosť),
  5. Obed a pitný režim počas celého dňa, možnosť osviežiť sa v malom bazéne alebo pod „hadicovou fontánou“,
  6. Grilovačka a piknik – možnosť vlastnoručne si opiecť „dary“ klobáskové a iné,
  7. Starostlivosť o ihrisko a trávnik – špeciálna golfová kosačka a profesionálna úprava trávnikov a bunkrov.
Termíny 2019:
6.7. – 10. 7. 2020 Rytieri a kňažné s Marošom
Termín plne obsadený
13.7.- 17.7. 2020 Rytieri a kňažné s Katkou a Paulínkou a Marošom
Tábor voľný
20.7. – 24.7.2020 Rytieri a kňažné s Katkou a Paulínkou 
Tábor voľný
27.7. – 31.7.2020 Rytieri a kňažné s Olinkou
Tábor voľný
3.8.-7.8.2020 Rytieri a kňažné s Olinkou
Tábor voľný
10.8.-14.8.2020 Rytieri a kňažné s Marošom
Tábor voľný

Cena tábora:
119.- Eur/týždeň

Prihláška

Prihláste svoje dieťa do tábora už teraz
jednoducho,
prostredníctvom mailu na adresu:
taboryssg@gmail.com
Poprosíme Vás uviesť nasledovné údaje: termín, meno a vek dieťaťa, meno a kontakt na rodiča

 

PROGRAM:

Prvý deň hneď po príchode do klubu SSG sa zoznámite so svojím trénerom. Predvedie Vám golfovú výstroj a  vyberie Vám tú najpohodlnejšiu  a najvhodnejšiu. Budete sa musieť naučiť, kedy a ako s čím zaobchádzať.  A to tak, aby ste boli čo najzručnejší. Bude taktiež dbať o Vašu bezpečnosť. Nie je to všetko také ľahké. Poobede sa premeníte na hľadačov pokladu, kde budete musieť splniť rôzne športové a logické úlohy, aby ste sa k nemu prepracovali.

Druhý deň  už viete čo Vás čaká. Odpaliská, bunkre, siete, vodné priekopy. S tým všetkým si budete musieť poradiť. Len vďaka náročnému tréningu a rôznym fintičkám to dokážete. To Vás naučí tréner.

Pripraviť si obed v prírode je tiež veľký kumšt. A preto príde niekto, kto Vás to naučí. Tento deň tak bude v znamení grilovačky mäsa, klobások a iných dobrôt, ktoré si potom spolu na obed vychutnáme. Grilovať si budeme v Lesoparku Vrakuňa, ktorý sa nachádza 15 min chôdze. Doprevádzať Vás bude dvojčlenný pedagogický dozor.

Tretí deň. Rozšírime golfovú výuku o nové typy úderov. Už budete pomaly poznať všetky rôzne údery, ktoré golf prináša. Budeme sa rozprávať aj o etikete a pravidlách, aby Vás na ihrisku v budúcnosti nič nezaskočilo.

Štvrtý deň. Vás okrem tradičného programu čaká starostlivosť o ihrisko, kde spoznáte a naučíte sa, čo všetko je potrebné na udržiavanie takého golfového ihriska. Ako odmenu dostanete malý darček.

Piaty deň. Po golfovom zápolení Vás poobede bude čakať hudobník, s ktorým sa naučíte hrať na rôzne hudobné nástroje a naučíte sa rôzne pesničky. Kto bude chcieť,  urobí skúšku „na zelenú kartu“ za účasti profesionálneho trénera na golfovom ihrisku na Čiernej Vode. Každý, kto zloží skúšku na zelenú kartu, sa bude môcť zúčastňovať golfových turnajov. V prípade záujmu sa uskutoční táborový turnaj na konci leta v golfovom klube na Čiernej Vode.

 

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy je finančný podporovateľ tohto projektu.

 

 

 

0 x komentované