Pozvánka do letného tábora golfu

Článok vložil/a Tomáš Chadim - 6. mája 2017 - Golf, Golf, Novinky - 0 x komentované

Prajete si, aby sa vaše dieťa počas prázdnin nenudilo, ale sa niečo nové naučilo a hlavne sa usmievalo?
Dovoľte nám pozvať Vaše dieťa do denného tábora, kde sa bude môcť stať rytierom alebo kňažnou. Golfovú hru mu predstavíme prostredníctvom sveta fantázie. Deti zažijú atmosféru skutočných rytierskych turnajov, budú môcť preukázať športovú udatnosť a bojovnosť. Zároveň si však nenásilnou hravou formou osvoja golfovú etiku, ktorá sa tak podobá rytierskej cnosti.

Golf je fascinujúci tým, že v ňom je stále čo zlepšovať a učenie sa nikdy nekončí, tak ako sa nikdy nekončí dobrodružstvo objavovania a zážitkov.

NOVÉ  v ponuke !!!
Vo vybraných termínoch sa môžete navyše prihlásiť na kurzy:

  • prípravu a vykonanie skúšky na zelenú kartu

(na kurz sa môžete prihlásiť aj samostatne-mimo tábor)

Príďte medzi nás, zažite magický svet golfového kráľovstva.

Čakajú Vás táborové aktivity: výučba a hra golfu, kúpanie, loptové hry na krásnom udržiavanom trávniku v blízkosti golfových tréningových plôch, hľadanie pokladu, výroba rôznych predmetov, starostlivosť o trávu aj zeleninu, varenie a grilovanie, nezaškodia aj diskusie a zábava s kamarátmi podľa vlastnej chuti.
Ak je to málo, môžete sa prihlásiť aj na kurzy navyše, ktoré budú v čase mimo tréningov a plnenia hlavných programových cieľov za ktoré sa  získavajú nálepky rytierov a kňažných

On-line prihláška

Aktuálne o priebehu našich kurzov na: https://www.facebook.com/golfssg

Základné informácie a všeobecne platné podmienky pre denný golfový tábor

Denný tábor zahrňuje:

  1. Program pre deti od pondelka do piatka od 8:00 hod. do 17:00 hod,
  2. Výučba golfu (etika a pravidlá golfu, golf ako šport, výbava golfistu, základný postoj, patovanie, čipovanie, golfové jamky, držanie palice, golfové ihriská a akadémie, hra na simulátore, v prípade daždivého počasia)
  3. Trénera, ktorým je profesionálny inštruktor golfu a má dlhoročné skúsenosti najmä s učením mladšieho dorastu a detí,
  4. Zapožičanie golfovej výstroje, vstup do golfového areálu SSG, vedenie osobnej dokumentácie tréningového procesu hráča (plán, výkonnosť),
  5. Obed a pitný režim počas celého dňa, možnosť osviežiť sa v malom bazéne    alebo pod „hadicovou fontánou“,
  6. Grilovačka a piknik – možnosť vlastnoručne si opiecť „dary“  klobáskové a iné,
  7. Starostlivosť o ihrisko a trávnik – špeciálna golfová kosačka a profesionálna úprava trávnikov a bunkrov. 
Termíny:          Na tábor sa môžete prihlásiť aj bez kurzu uvedeného za +
3. -7. 7. 2017      Rytieri a kňažné s Marošom
absolvované
10.- 14.7. 2017   Rytieri a kňažné s Marošom 
absolvované
17.-21.7.2017     Rytieri a kňažné s Olinkou    
v tábore je práve desať detí
24.-28.7.2017    Rytieri a kňažné s Marošom 
voľné
31.7.-4.8.2017   Rytieri a kňažné s Marošom  
už len dve voľné miesta
7.-11.8.2017       Rytieri a kňažné s Olinkou 
už len dve voľné miesta
14.-18.8.2017    Rytieri a kňažné s Marošom  + príprava a vykonanie skúšky na zelenú kartu
25.8.2017           Golfový turnaj absolventov letného golfového tábora

Cena tábora:
99.- Eur/týždeň

golfový turnaj absolventov letného golfového tábora     25.-Eur

Program na sťiahnutie

[/one-third]

On-line prihláška

Prihláste svoje dieťa do tábora už teraz
jednoducho,
prostredníctvom on-line prihlášky.

On-line prihláška

 

PROGRAM:

Prvý deň hneď po príchode do klubu ssg sa zoznámite so zbrojmajstrom. Predvedie Vám niekoľko druhov výzbroje a výstroje. Vyberie Vám tú najpohodlnejšiu  a najvhodnejšiu. Budete sa musieť naučiť, kedy a s čím zaobchádzať.  Odtiaľ rovno k učiteľovi, ktorý Vás naučí so všetkým týmto zaobchádzať. A to tak, aby ste boli čo najzručnejší. Bude taktiež dbať o Vašu bezpečnosť. Nie je to všetko také ľahké.

Každá hra aj turnaj má svoje pravidlá a tie sa musíte naučiť. Ešte že bude mať nato dosť času.

Druhý deň  už viete čo Vás čaká. Odpaliská, bunkre, siete, vodné priekopy. S tým všetkým si budete musieť poradiť. Len vďaka náročnému tréningu a rôznym fintičkám to dokážete. To Vás naučí majster výcviku.

Pripraviť si obed v prírode je tiež veľký kumšt. A preto príde niekto, kto Vás to naučí. Nielen v prírode. Veď rytieri a kňažné jedávajú pri náročne prestretých stoloch a jedávajú veľké dobroty. Má to jeden háčik. Budete si to musieť pripraviť sami.

Tretí deň. Každý rytier a kňažná si cenia prírodu a preto aj vy sa naučíte, ako  s ňou zaobchádzať. A to sa naučíte používať  rôzne jednoduché stroje a pomôcky. Veď poznať a chrániť prírodu je tiež jedna z cností rytierskeho života a života kňažných.  Tretí deň je dňom skúšok. Budete musieť zložiť skúšku z pravidiel hry a turnajov. Veľmi náročné. Oplatí sa zabojovať. Veď získať listinu o absolvovaní skúšky nemá možnosť každý.

Na štvrtý deň Vás čaká zábava. A na to sa musíte skutočne pripraviť. Prídu pripraviť tí najpovolanejší z najpovolanejších.

Štvrtý deň. Čaká Vás hľadanie pokladu.Nájdete ho na základe splnených úloh a získaných indícií. Je to prekvapenie. Ale predtým príde na rad turnaj. Víťaz získa ocenenie.  Predvedieme Vám aj najúžasnejšie obleky a oblečenia. Samozrejme golfové. Určite sa zabavíte. A na zmrzlinu a studený, alebo horúci nápoj sa budeme tešiť všetci spoločne.

Piaty deň. Pôjdeme navštíviť susedné kráľovstvo (golfový klub). Kto bude chcieť,  urobí skúšku „na zelenú kartu“ za účasti poroty. Kto sa neprihlási, vyskúša si, ako to vyzerá na riadnom turnaji na riadnom ihrisku.  Bude to tréning. Lebo každý, kto skúšku na zelenú kartu zloží, bude sa môcť zúčastniť veľkého turnaja na konci mesiaca júl, alebo august spolu s kamarátmi, ktorí absolvujú prípravu pre kňažné a rytierov v golfovom klube ssg. Veľký turnaj bude v Golfovom klube v Hrubej Borši.

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy je finančný podporovateľ tohto projektu.

 

 

 

0 x komentované