Slovenskí študenti na rakúskom snehu

Článok vložil/a Eva Podhradská - 4. marca 2016 - Novinky - 0 x komentované

Prívlastky ako výborné ubytovanie, chutná strava, upravené a skvelé zjazdovky ako aj výborná zábava sú v tomto prípade určite na mieste čo potvrdzuje aj skutočnosť, že by sme sa radi vrátili.

Rok prešiel ako voda a my máme za sebou ďalší lyžiarsky výcvikový kurz. Tento rok sme sa vybrali do lyžiarskeho strediska Obertauern v Rakúsku, kde v dňoch 7. – 13. februára 2016 zdolávalo kopce 31 našich lyžiarov a snowboardistov.

Okrem ubytovania nám hotel poskytol aj veľa iných možností ako telocvičňu, bowling či spoločenskú miestnosť, kde sme trávili čas po lyžovaní. Čas sme žiakom vyplnili aj zaujímavou prednáškou o lavínovom nebezpečenstve a vyskúšali sme si atmosféru nočného lyžovania. Začiatočníci sa naučili základom zjazdového lyžovania a pokročilí sa zdokonalili v technike lyžovania a snowboardovania.

Pozitívnou správou je, že sa nikto nezranil  a my sa už teraz tešíme na lyžiarsky kurz budúci rok.  Veríme, že bude opäť lepší ako tento rok, aj keď to bude ťažké, pretože latka je nastavená veľmi vysoko. 😉

Touto cestou by sme radi poďakovali za sponzorský dar od ČEZ Slovensko, vďaka ktorému sme mohli tento kurz realizovať.

Mgr. Eva Podhradská a Mgr. Vladimír Michalka

Autor článku

Eva Podhradská

» Profil autora

0 x komentované