SSG a Slovanská únia

Článok vložil/a Pavel Spišiak - 4. júna 2017 - Časopis, Diplomacia, Novinky - 0 x komentované

Práve na tejto konferencii sme prvýkrát vyjadrili presvedčenie a rozhodnosť realizovať iniciatívu Slovankého veľvyslanectva mladých.

V zásade tak, aby to slúžilo v prvom rade mladým ľuďom. K ich zbližovaniu sa vo vzťahu k mladým ľuďom slovanských krajín.

Aké konkrétne problémy budú riešiť, necháme na nich. V každom prípade im budeme napomáhať, aby sa mohli stretávať a organizovať.

Účasť na konferencii nás zblížila. Za čo chceme SLOVANSKEJ ÚNII a pánovi Vojtechovi Merunkovi pekne poďakovať.

Vytvorila základ k tomu, aby sme mohli aj my spokojne organizovať ďalšie podujatia tohto druhu.

Touto cestou chcem vyjadriť veľký obdiv a uznanie našim kolegom Ewa Noworzyn-Pilich, Katarzyna Sikora, Natália Bondarenko a Elena Georgievna Kolesina, ktorí veľmi profesionálne a citlivo pristúpili k tejto myšlienke. Tým podporili žiakov SSG Ondreja Bagačku, Lukáša Krajčíka a Mateja Pavlíka v návrhu ich iniciatívy.

Posudzovanie na to, akú má táto iniciatíva budúcnosť necháme na prirodzený vývoj. Tak, ako sme to v úvode interpretovali.

Autor článku

Pavel Spišiak

riaditeľ školy

Mojou hlavnou zásadou vo vyučovacom procese je vidieť v každom žiakovi jeho osobnosť, ktorá sa rozvíja tak,  aby boli naplnené jeho životné ambície. Každý študent musí cítiť,  že má právo byť úspešný.  Príležitostí je veľa. Objavovať ich spoločne je krásny pocit. Preto ma baví byť učiteľom.

» Profil autora

0 x komentované