Kategórie
Aktuality

30. výročie SSG

Súkromné slovanské gymnázium oslavuje 30 rokov. Pozvánka na vianočnú akadémiu pri príležitosti tejto udalosti:

Vážení bývalí žiaci, rodičia a vážení priatelia,

s veľkým potešením a hrdosťou vás pozývame na výnimočné podujatie, ktorým si pripomenieme a oslávime 30 rokov existencie našej školy – Súkromného slovanského gymnázia. Toto výročie je nielen dôležitým míľnikom pre našu školu, ale aj príležitosťou na spoločné zhodnotenie našich úspechov, spomienok a tvorivej cesty, ktorú sme spoločne prešli.

Pre tento špeciálny deň si sme pripravili pestrý program, ktorý sa nesie v duchu tradície nášho gymnázia. Študenti vás potešia vystúpeniami, ktoré ukážu ich talent, vášeň a tvorivosť. Okrem toho sa spoločne podelíme o spomienky pri premietaní fotografii a videí, ktoré nám pripomenú chvíle smiechu, učenia a nezabudnuteľných udalostí.

Táto oslava je aj príležitosťou na stretnutie sa s bývalými spolužiakmi a učiteľmi, spomínanie na časy strávené na SSG, ale aj vytváranie nových spomienok a zdieľanie radosti zo vzájomného stretnutia.

KEDY: 14. december. Úvodný raut a stretnutie od 16:00. Oficiálny program 17:00 – 18:30.
KDE: Dom Kultúry Lúky, Vigľašská 1, 851 07 Petržalka
RSVP: Pre lepšiu organizáciu a prípravu nám prosím potvrďte svoju účasť do 1. 12. na emailovú adresu ssg@ssg.sk.

Nesmierne sa na toto stretnutie s vami tešíme a veríme, že si spoločne užijeme tento výnimočný okamih.

S úctou,
RNDr. Pavel Spišiak,
Riaditeľ Súkromného slovanského gymnázia