Kategórie
Aktuality

Škola v prírode 2022

Od 9. mája do 13. mája sa žiaci 5., 6. a 7. ročníka našej základnej školy zučastnili „Školy v prírode“. Tá sa realizovala v Tatranskej Lomnici. Začali sme krátkym filmom a prehliadkou v Múzeu TANAPu. Ďalej sme absolvovali túry na Popradské pleso a Studenovodské vodopády. Pobyt sme zakončili prehliadkou Belianskej jaskyne a poobedným kúpaním v Aquacity Poprad. Medzi týmto pohybom v prírode sa žiaci s radosťou zúčastnili aj vzdelávacích aktivít, ktoré boli vo forme pracovných a metodických listov. Taktiež sme si jeden večer vychutnali opekačku pri ohni, kde si naše deti pochutili najmä na marshmallow a ďalší sme strávili rôznymi stolovými hrami. Rovnako sa žiaci vybláznili na preliezkach v areáli ubytovne, prípadne radi trávili čas loptovými hrami. Veríme, že si to naši žiaci užili a tešíme sa na ďalšie výlety (keďže väčšina nechcela ani odísť 🙂).